צחוק ... שיהיה ב - ילדים בסיכוי

אביבה עזר. מטרה. : ערב הומוריסטי המבוסס על בדיחות קצרות בהשראת התוכנית. " קצרים ... לכל קבוצה רשימת בדיחות באחד. מהנושאים הנ .ל" .2 ... אחת רעה ואחת רעה מאוד . -. החולה.

צחוק ... שיהיה ב - ילדים בסיכוי - Related Documents

צחוק ... שיהיה ב - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/kzarim.pdf

אביבה עזר. מטרה. : ערב הומוריסטי המבוסס על בדיחות קצרות בהשראת התוכנית. " קצרים ... לכל קבוצה רשימת בדיחות באחד. מהנושאים הנ .ל" .2 ... אחת רעה ואחת רעה מאוד . -. החולה.

נחש מי אני - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/nahesh_mi_ani.pdf

ה, ". מרכזיה החינוכית ב. " אחוזת שרה. " נחש מי אני ? מגדיר צמחים. מטרה. : הכרות עם צמחי הפנימיה. מקום הפעילות. : שטח בפנימייה או בקירבתה שבו מצוי מספר גדול של צמחים ועצים.

בלי לחץ - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/05/bli_lachatz.pdf

המרכזיה החינוכית ב. " אחוזת שרה. " בלי לחץ ... /. נעמי אייכנברונר. פעילות בנושא לחץ חברתי. לחץ חברתי הוא מצב בו מופעלת השפעה מסוימת על אדם מצד האנשים הסובבים . אותו.

יום שוק - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/yom_shuk.pdf

להפעיל במשך יום השוק. : לתכנן את הכנת ... להתארגן מראש למועד הפעלת השוק ... ש עם שיר. ". בשלב השני של היום. ,. ייפתח השוק. ,. הילדים ינדדו בין הדוכנים וירכשו את המוצרים.

ילדים בסיכוי

http://meyda.education.gov.il/files/owl/hebrew/fun-kit.pdf

הוא תשבץ סמלים. ) בדרך כלל מספרים. (. המתבצע על טבלה של. 4. X. 4. תאים. המסודרים ב. -4 ... זלילה קבוצתית. -. כל קבוצה מקבלת קערה עם גלידה וכפות כמספר הילדים.

تحميل (PDF) - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2019/02/safe_space_ar-1.pdf

اﻟداﺧﻟﯾﺔ ﻟﻸطﻔﺎل واﻟﺷﺑﯾﺑﺔ ﻓﻲ ﻣﮐﺗب اﻟرﻓﺎه اﻻﺟﺗﻣﺎﻋﻲ واﻟﺧدﻣﺎت اﻻﺟﺗﻣﺎﻋﯾﺔ وطﺎﻗم ﺟﻣﻌﯾﺔ أطﻔﺎل ﻣﻊ ﻓرﺻﺔ، ھو اﻟذي. ﺳﯾﻧﺷﺊ اﻟطرﯾق ﻟﺗﺄﺳﯾس واﻗﻊ ... ﻋﺑري). اﻟﯾوم ﻣن اﻟﻣﻣﮐن أن ﻧﻘول أﻧﮫ ﻓﻲ أﻋﻘﺎب اﻟﺗﻐﯾﯾرات اﻟﺗﮐﻧوﻟوﺟﯾﺔ اﻟﺗﻲ ﻣرت ﻋﻟﯽ ﺟﻣﯾﻌﻧﺎ ﻓﻲ اﻟﺳﻧوات اﻷﺧﯾرة: عالمنا تغير. ... فعالية في أعقاب "أغنية التشهير". أهداف:.

אכפת לי?!... - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/05/echpat_li.pdf

"אלעד קיבל טלפון וביקש לצאת רגע החוצה, כשהוא. חזר הוא אמר לנו שיש שרפה גדולה, ... תואר 'התנועה החברתית של העשור' על ידי עיתון מעריב; וב. -. 2011. בתו מ. ידות לאפקטיביות ...

סיימון - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/simon.pdf

משוגעת,. מהנה וכייפית שלא דורשת כמעט הכנה! ות. מ-. -י-. ד מצליחה! ה. פעילות. מתאימה בעיקר. לקב' הבוגרי .ם. מטר. ת:ו. •. גיבוש ועבודת צוות. •. שיתוף פעולה. •. עמידה בלוח זמנים.

ערב חורף - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/erev_horef.pdf

המועצה לילד החוסה. , ". המרכזיה החינוכית ב. " אחוזת שרה. " חורף. ערב חורף. /. אביבה ... תפזורת. ,. להוציא כמה. שיותר מלים ממשפט שקשור לחורף וכדו .' .6. " לדלג בין הטיפות. -".

משה מונטיפיורי - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/montifiori.pdf

סיפור חייו של מונטיפיורי או מקרן עם חיבור לאינטרנט ובו הסרטון בכתובת ... דיסק עם השיר. : " ... המועצה לילד החוסה”, המרכזיה החינוכית ב”אחוזת שרה”. שיר. -. השר משה מונטיפיורי.

מסע ישראלי - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/masa_israeli.pdf

שיר ישראלי. טקסטים של מבחר שירים ישראלים. נבחרים,. לפטופ ועליו תקייה עם השי. רים, ... מילים. : שמרית. אור. לחן. : קובי אושרת. הללויה לעולם. ,. הללויה. ישירו כולם. במילה אחת ...

דגלים - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/zikaron_dgalim.pdf

הכנה לפעילות ארצות על מפת העולם. חומרים. : •. 15. דגלי המדינות. •. 15. כרטיסיות עם שמות המדינות. •. 30. צלחות ח. " פ עמוקות. •. דף עזר. –. טבלה עם רשימת הדגלים והארצות.

כל אחד והסליחה שלו - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/kol_echad_vehaslicha.pdf

מביך ולעומת זאת גם לא פשוט לסלוח. בפעילות זו נעסוק במושג "סליחה". הסליחה האישית של כל אדם באשר הוא. ננסה. להבין. מדוע. כל כך קשה לנו לבקש סליחה וכיצד נמצא את הדרך לע.

ונהפוכו - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/mesibat_venaafochu.pdf

המשתתפים צריכים לגלות איזה מושג מסתתר בתמונה . •. " מילה והיפוכה ... משפט . המשתתפים צריכים להרים את השלט ההפוך . אם המשפט אמת. ,. ירימו את. השלט. " שקר. " וההפך.

יום בלונים - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/yom_balonim.pdf

הכנה. מראש. : לפני הפעילות נכין מראש את גלגלי המכונית מפקקי הפלסטיק. : את הפקקים ניתן ... מר גמיש. חומרים. :. בלונים קטנים.. קמח או סולת.. משפך קטן.. טושי ארטליין.

ימי הערכות - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/yemey_hearchut.pdf

ימי הערכות. תפקיד ה. " מרכזיה החינוכית. " מטרות. : •. להציג את תפקידיה של המרכזיה החינוכית בימי ההערכות לקראת פתיחת. שנת הלימודים ... את הפרידה ממנה באותו יום.

כוס ועוד - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/kos_veod.pdf

)רקפת . 22. השלם את הפתגם. : ". התפוח לא נופל רחוק .." (. )מהעץ . 23. משקה שמכינים משעורה. )בירה( . 24. עמוד השדרה של הפרח. (. )גבעול . 25. צא לנוף אך אל ... (. תקטוף. ) ...

סודוקו סוד ה - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/sudoko.pdf

סודוקו. סודו. קו. הוא תשבץ סמלים. ) בדרך כלל מספרים. (. המתבצע על טבלה של. 4. X. 4. תאים ... קשה. -4. בייגלה. 1). בכל תיבה. (. שלב ג. ' כל. זוג מכין על השולחן שלו חידת סודוקו.

פצצת זמן - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/pzazat_zman-1.pdf

פצצת זמן. משחק שיתוף פעולה. משחק זה הוא תחרות בין הקבוצה כולה למדריך ... תוף פעולה. -. עמידה בלוח זמנים. חומרים. : -. דף משימות. -. שטרות כסף מנייר. (. לא אמיתי. ) -. בלונים.

שוק ל המירוץ - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/merutz_lashuk.pdf

מאפייניו )ה. י. סטוריה, שפה, תרבות וכדו'(. חומרים: •. טבלת. משימות. ופתרונות. –. למדריך ... את. ירושלים. של. העבר,. ההווה. ו. העתיד . השוק. נמצא. בין. הרחובות. יפו. ואגריפס. לצד.

חג הסיגד - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/hogegim_sigd.pdf

פתגמים מהתרבות האתיופית. מטרות. : הכרות עם פתגמים אתיופיים מסורתיים ולימוד משמעותם ... שקיבלתם ואת משמעותו באמצעות סיפור קצר. ,. הצגה. ,. פנטומימה. ,. חידה. בציורים.

משל האבנים - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/mashal_avanim.pdf

מיכל שקוף. ,. אחד לכל קבוצה . ✓. אבנים. ✓. חצץ. ✓. חול. ✓. מים. ✓. לכל צנצנת כמות מדודה של חול. ,. מים. ,. אבנים וחצץ. ✓. משל האבנים. ) נספח. (. מהלך הפעילות. : .א. מחלקים את המשתתפים לקבוצות ... איזו אמת גדולה יכולים אנו ללמוד מניסוי זה ?' בחושבו על. נושא ההרצאה.

חנוכה - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/hanuka_hasipur_haamiti.pdf

מתתיהו החשמונאי . 9. שומר שבת . 21. אמאוס . 10. מודיעין . 22. יהודה המכבי . 11. מתתיהו . 23. היוונים . 12. חשמונאי. חנוכה ... מתיתיהו ובניו סבבו בכפרים. ,. הרסו את. ) 13(. ______.

אני ישראלי - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/ani_israeli.pdf

באמצעים גרפיים לביטוי ויזואלי של רעייון אחד . חשוב להציג דוגמאות של כרזות מוכרות . לסיום. ,. המשתתפים יציגו את הכרזות . נעצב את הכרזות לתער. וכה שתהווה כעין פסיפס. ישראלי ...

דוד בן גוריון - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/benguryon.pdf

”ילדים בסיכוי – המועצה לילד החוסה”, המרכזיה החינוכית ב”אחוזת שרה”. דוד בן גוריון. חומרים ... עומדים על הראש . ) בכל אחד מהלוחות נמצאת תמונה של בן גוריון עומד על. הראש.

יום בקייטנה - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/yom_yapani.pdf

סנסו"או " אוגי "-. " (. Ogi Sensu. ש). הומצאו ביפן. במהלך תקופת שלטונו של הקיסר טנג. (י '. 672-661. ). נשים וגברים השתמשו במניפות יומיום אך המניפ. ות שימשו גם בטקסים שונים ...

שיר השיימינג - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2019/01/how_you_talk.pdf

מהן המילים שפוגעות בנו ואין לומר אותן גם "בצחוק". -. כל משתתף מקבל מספר פתקים ומתבקש לרשום עליהם מילים פוגעניות. -. מרכזים. את הפתקים בסלס. לה. שולפים פתק אחרי פתק, ...

אנה פרנק - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/ana_frank.pdf

יומנה של אנה פרנק. " בהוצאת ..... -. ה. סרט. " אנה פרנק. " מהלך הפעילות. : .א. מספרים למשתתפים את תקציר סיפורה של אנה פרנק . .ב. מציגים את ציר הזמן ומסבירים כיצד נוכל לנוע על ...

פיצוחים - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/pizuchim_eretz_israel.pdf

עיר הבירה של המדינה . *. ינאי מיכל. -. אוהבת הילדים מהטלוויזיה והכבלים . *. ידיעות אחרונות. -. שם עיתון יומי שאת הח. דשות מביא . -ירדן*. נחל ל. אורך במזר. ח מדן בצפון עד ים המלח.

עברית שפה יפה - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/ivrit_safa_yafa.pdf

ח,. ק ומניחים אותן על הרצפה או על. השולחן . .2. את שאר האותיות מחלקים בין החניכים ... מתאימה להגדרה הפותחת בא. ות שהתגלתה . לדוגמא. : ". דברים שאוכלים בחוץ. " באות נ. –' ... שמשתמשים בו באמבטיה. ,. שם של משחק. ,. משהו שאוכלים בארוחת בוקר. ,. צמח או פ. , רח.

גלגולו של שיר - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/gilgulo_shel_shir.pdf

חד גדיא .חדש' . א. אני מבין ארמית. מהי ה שפה הארמית ? ארמית. –. שפה שמית. ,. דומה לעברית ונכתב ... קבוצת האם תחולק לתת קבוצות וכל קבוצה תקבל מספר מילים. ,. ועליה לנסות.

חירות - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/06/cherut.pdf

המועצה לילד החוסה", המרכזיה החינוכית ב"אחוזת שרה". "האדם נולד חופשי,. ובכל מקום הוא. נתון בכבלים". ז'אן ז'אק רוסו. "יש בן חורין שרוחו. רוח של עבד, ויש עבד. שרוחו מלאה חירות".

בריחה חדר - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/escape_room2-2.pdf

בשרשרת עם מנעול רגיל . את המפתח למנעול. מכניסים לתוך אחת מקופסאות הקינדר. ושומרים בצד . לאחד. ה. כיסים בתרמיל. מכניסים את. מפתח הדלת ונועלים במנעול ספרות בקוד. 666.

יום כדורגל - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/yom_kaduregel.pdf

גיליונות הנייר כך שמרכז הגיליונות מונח על ראש החבר . יש לעגל את ... דף תשובות למדריך. לוח ניקוד ... כבר לא היה לאן לרדת ... באותה שבת הגיע דאבור כשבאמתחתו עיתוני האתמול. : ".

עוד שנה , גלגל - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/maagaley_hazman.pdf

עברי. לוח. ה. שנה הגרגוריאני )לועזי(. לוח השנה המוסלמי. לוח השנה הסיני. מבוסס. על... לוח שנה. המבוסס על שילוב של. מחזור. הירח. ומחזור. השמש . לוח שנה. המבוסס. על מחזור. השמש.

לג בריבוע - ילדים בסיכוי

https://yeladim.org.il/wp-content/uploads/2017/07/lag_baribua-1.pdf

.8. בזמן ספירת העומר נוהגים מנהגי אבלות,. מה. ם המנהגים שלא עושים אותם ? .א. לא. מקיימים ... ולא בר מצווה .ב. לא נוסעים לטיולים .ג. לא. מקיימים חתונות, לא מסתפרים. ולא מתגלחים ...

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.